AUTOSALON Běhounek s.r.o.
Autorizovaný servis Mitsubishi Motors


Svolávací akce

Mitsubishi Motors Corporation dlouhodobě dbá na to, aby váš vůz byl zcela bezpečný a spolehlivý.

I přes veškerou péči a přísnou kontrolu kvality, které probíhají ve výrobě, se může stát, že je nutné dodatečně na vozidle provést zásah nebo preventivní výměnu dílu, bez kterých by potenciálně mohla být ohrožena bezpečnost nebo spolehlivost vašeho vozidla. V takovém případě společnost Mitsubishi Motors Corporation vyhlásí svolávací akci a informuje své zákazníky o této skutečnosti osobním dopisem.

I když se na váš vůz vztahuje některá svolávací akce, chceme vás ujistit, že je zajištěna bezpečnost a funkčnost vašeho vozu a nic tak nebrání v jeho řádném používání. Přesto vám vřele doporučujeme, abyste se svým vozidlem Mitsubishi co nejdříve navštívili autorizovaný servis, kde vám ZDARMA provedeme veškeré úkony svolávací akce.

Dovolujeme si připomenout, že svolávací akce a jejich správné provedení mohou zajistit výhradně autorizovaný servis Mitsubishi, které vám nabízejí své další výhodné služby:

 

Jak zjistit, že se svolávací akce týká mého vozu?

Kromě výše zmíněného dopisu můžete tuto informaci zjistit i prostřednictvím níže uvedeného formuláře. Stačí zadat VIN kód vašeho vozu do vyhledávacího políčka.

  • VIN kód je identifikační číslo vozidla, které je vyražené na karoserii vozu a uvedené v ověření o registraci vozidla (technickém průkazu). Je tvořeno kombinací 17 písmen a číslic. Stisknutím tlačítka "Hledat" si jednoduše ověříte, zda v databázi výrobce existuje relevantní svolávací akce právě pro váš vůz.

 

Všechny poskytnuté informace jsou bez záruky a mohou být průběžně doplňovány či aktualizovány. Pro aktuální informace kontaktuje autorizovaný servis Mitsubishi Motors.


: