AUTOSALON Běhounek s.r.o.
Autorizovaný prodej a servis Mitsubishi Motors


Mitsubishi Outlander

Záruka 5 let


MITSUBISHI OUTLANDER

Mitsubishi Outlander je výborným společníkem na dlouhých cestách. Díky unikátnímu systému pohonu 4x4 Super All Wheel Control využijete potenciál jeho robustního výkonu za jakéhokoliv počasí nejen ve městě, ale i v odlehlých koutech přírody. Vyspělé technologie zaměřené na komfort a bezpečnost Vás pak spolehlivě ochrání při zdolávání všech obtížných jízdních podmínek.

 

SUV Mitsubishi Outlander zúročuje osmdesát let zkušeností značky Mitsubishi s výrobou vozidel s pohonem 4x4. Tato tradice z něj dělá spolehlivého ochránce na všech Vašich cestách. Společné geny se členy rodiny Mitsubishi, kteří dosáhli rekordních 12 vítězství v nejnáročnější rallye světa - Rallye Dakar, Vás utvrdí v tom, že jste si vybrali správně. Jízda v Outlanderu je příjemným zážitkem. Jeho univerzální využití z něj dělá ideální vozidlo pro moderní rodiny s aktivním životním stylem.Zkušenosti řidičů Outlander

Radka Schejbalová, Sezemice

Radka SchejbalováJak dlouho vlastním Outlander?
S vozy Mitsubishi Outlander jezdíme od roku 2007,  takže již třetí generaci. Nyní cca 14 dní poslední model.

Proč jsem se rozhodla pro jeho koupi?
Jednoznačně prostor, komfort, super 4x4 a hlavně rodina v bezpečí!

V čem splnil mé očekávání, co na něm nejvíce oceňuji?
Zatím jsme na žádnou chybu nepřišli, tudíž na něm oceňuji vše.

Jak vůz využívám?
Automobil používám ke každodennímu dojíždění do práce a s dětmi na kroužky, jinak víkendy a aktivní dovolené jezdíme plně naloženi a super.